S obzirom na pandemiju virusa COVID-19 i pojačanih mjera opreza , RJ Autobusni kolodvor mijenja radno vrijeme do daljnjega. Novo radno vrijeme autobusnog kolodvora je 06:00 - 20:00 sati.

Info telefon: 060 810 810

VRIJEME P / D PERON LINIJA PRIJEVOZNIK REŽIM PROMETOVANJA 
0:05 D 2 OSIJEK - SL.BROD - SPLIT APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
2:10 D 3 ZAGREB - SLAVONSKI BROD - MAČVANSKA MITROVICA - BEOGRAD FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
3:30 D 1 FRANKFURT - SLAVONSKI BROD JELINAK Pon, Uto, Pet, Sub
3:30 D 2 TUTTLINGEN - SL.BROD - ŽUPANJA HERC TOURS Uto, Sub 
3:35 D 3 BEOGRAD - MAČVANSKA MITROVICA-SL.BROD-ZAGREB FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
4:30 D 3 SPLIT - SL.BROD - OSIJEK FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
4:55 D 3 PULA - SL.BROD - VUKOVAR ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
5:00 D 2 VILLINGEN-SCHWENINGHEN-SL.BROD-VINKOVCI DAROJKOVIĆ Uto, Sub 
5:00 D 1 ŽUPANJA - SLAVONSKI BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
5:00 D 3 DUBROVNIK - SL.BROD - VINKOVCI CROATIA BUS Pon, Pet 
5:10 D 2 SPLIT - SL.BROD - OSIJEK APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
6:00 D 4 OSIJEK - SL.BROD - ZAGREB  PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub
6:10 D 8 BRČINO - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
6:20 D 6 GORNJI SLATINIK - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
6:20 D 7 GUNDINCI - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
6:21 D 9 NOVA KAPELA - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
6:35 D 9 KUPINA - ZOLJANI - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
6:35 D 3 OSIJEK - SLAVONSKI BROD  PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet 
6:35 D 10 SLAVONSKI KOBAŠ - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet 
6:40 D 10 VRPOLJE - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
6:40 D 8 ZBJEG - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
6:40 D 10 DONJA BEBRINA - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
6:45 D 13 SLAVONSKI ŠAMAC - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
6:48 D 2 GORNJA VRBA - SL.BROD - ZADAR  FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
6:50 D 11 BABINA GREDA - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
6:47 D 12 GUNDINCI - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
6:55 D 7 GUNDINCI - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
6:55 D 1 ŽUPANJA - SLAVONSKI BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Sri, Pet
7:00 D 4 ANTWERPEN - FRANKFURT - SL.BROD - ŽUPANJA FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Sub, Ned
7:00 D 5 PRIZREN - SLAVONSKI BROD - ZAGREB VECTOR Uto, Čet, Sub, Ned
7:20 D 5 NOVA KAPELA - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
7:35 D 2 VUKOVAR - SLAVONSKI BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub
7:45 D 6 GUNDINCI - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
7:50 D 13 BABINA GREDA - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
7:54 D 12 GUNDINCI - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
8:00 D 10 KLOKOČEVIK - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub
8:05 D 5 VUKOVAR - SL.BROD - ST.GALLEN  ZELIĆ REISEN Čet, Ned 
8:10 D 3 ZAGREB - SLAVONSKI BROD - OSIJEK PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
8:10 D 4 OSIJEK - SL.BROD - ZAGREB PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet 
8:20 D 9 SLAVONSKI KOBAŠ - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
8:25 D 11 KLOKOČEVIK - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
8:30 D 5 ILOK-SLAVONSKI BROD-ZAGREB FRANCUZEVIĆ Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
8:35 D 4 TESLIĆ - SLAVONSKI BROD - ZAGREB BOSNA EXPRESS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
8:46 D 6 ZBJEG - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
8:51 D 5 SLAVONSKI KOBAŠ - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
9:05 D 5 GUNDINCI - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
9:40 D 1 KNEŽEVO - SL.BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
9:55 D 3 ZAGREB - SL.BROD - OSIJEK ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
10:05 D 5 ZENICA -SL.BROD - ZAGREB JELINAK Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
10:30 D 3 VINKOVCI - SLAVONSKI BROD - TUTTLINGEN HERC TOURS Čet, Ned 
10:35 D 5 ST.GALLEN - SL.BROD - VUKOVAR ZELIĆ REISEN Pon, Sri, Sub
11:00 D 4 MAČVANSKA MITROVICA - BEOGRAD-SL.BROD - ZAGREB FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
11:25 D 3 ZAGREB - SLAVONSKI BROD - ŽUPANJA - NOVI SAD  ČAZMATRANS Pon, Čet, Sub 
11:45 D 4 OSIJEK - SL.BROD - ZAGREB PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
12:10 D 12 SLAVONSKI ŠAMAC - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:10 D 5 BRČINO - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet 
12:10 D 10 VRPOLJE - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:15 D 4 ZAGREB - SL.BROD - OSIJEK PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub
12:20 D 14 KUPINA - ZOLJANI - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:20 D 8 GORNJI SLATINIK - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:25 D 6 POŽEGA - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:25 D 11 KLOKOČEVIK - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:29 D 12 GUNDINCI - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:30 D 14 DONJA BEBRINA - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:30 D 13 BABINA GREDA - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:31 D 5 NOVA KAPELA - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:35 D 3 OSIJEK - SLAVONSKI BROD  PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:35 D 4 BABINA GREDA - SLAVONSKI BROD ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:38 D 6 ZBJEG - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:40 D 10 SLAVONSKI KOBAŠ - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:50 D 4 ŽUPANJA - SL.BROD - FRANKFURT - ANTWERPEN  FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
13:05 D 7 GUNDINCI - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
13:25 D 3 ZAGREB - ŽUPANJA  ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Ned 
13:30 D 1 OSIJEK - SL.BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
13:30 D 4 ZAGREB - SL.BROD - ŽUPANJA  ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Ned
13:50 D 3 KONJIC - SL.BROD - ZAGREB CROATIA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
14:05 D 3 OSIJEK - SLAVONSKI BROD  PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
14:10 D 5 FRANFURT - SLAVONSKI BROD - VUKOVAR FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
14:15 D 5 VUKOVAR-  SL.BROD - ST.GALLEN ZELIĆ REISEN Sub
14:25 D 3 ZAGREB - SL.BROD - OSIJEK ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
14:40 D 13 SLAVONSKI ŠAMAC - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
14:50 D 3 VUKOVAR - SL.BROD - FRANKFURT FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
14:55 D 1 VUKOVAR - SL.BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
15:00 D 2 OSIJEK - SL. BROD - PULA APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
15:00 D 1 NOVI SAD - ŽUPANJA - SLAVONSKI BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Uto, Pet, Ned 
15:20 D 6 POŽEGA - SLAVONSKI BROD APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
15:35 D 3 OSIJEK - SL.BROD - ZAGREB PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Ned 
15:35 D 4 BEOGRAD - MAČVANSKA MITROVICA-SL.BROD-ZAGREB FLIXBUS Čet, Pet, Sub, Ned
15:45 D 5 ZAGREB-SL.BROD -ILOK FRANCUZEVIĆ Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
15:55 D 4 ZAGREB - SLAVONSKI BROD - TESLIĆ BOSNA EXPRESS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
16:50 D 3 ZAGREB - SLAVONSKI BROD - OSIJEK PANTURIST Pon ,Uto, Sri, Čet, Pet, Ned 
16:55 D 4 ZAGREB - SLAVONSKI BROD - VUKOVAR ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub
17:45 D 2 OSIJEK - SL.BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Ned
17:50 D 3 OSIJEK - SLAVONSKI BROD  PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet 
18:10 D 4 ZAGREB - SL.BROD - KNEŽEVO ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
18:10 D 3 ZENICA -SL.BROD - ZAGREB JELINAK Čet, Ned 
18:55 D 3 ZAGREB - SLAVONSKI BROD  ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet 
18:35 D 3 ZAGREB - SL.BROD - ZENICA JELINAK Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
19:00 D 5 NOVIGRAD - SL.BROD - STRUGA RIVA USLUGE Uto, Čet, Sub
19:00 D 4 ZAGREB - SLAVONSKI BROD - SARAJEVO - KONJIC FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
19:10 D 13 SLAVONSKI ŠAMAC - SLAVONSKI BROD SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
19:25 D 1 VUKOVAR - SL.BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Ned
19:30 D 1 OSIJEK - SL.BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
19:30 D 3 ZAGREB - SL.BROD -OSIJEK PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Ned
20:40 D 3 VINKOVCI - SLAVONSKI BROD - PULA POLET Pet
20:45 D 3 PULA - SL.BROD - OSIJEK APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
20:50 D 2 ZADAR - SLAVONSKI BROD - GORNJA VRBA  SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
21:25 D 4 ZAGREB -SL. BROD - OSIJEK ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
22:00 D 3 VINKOVCI - SLAVONSKI BROD - MAKARSKA POLET Uto, Pet
21:25 D 2 ZAGREB - SL. BROD - VUKOVAR ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
22:00 D 4 VINKOVCI - SL.BROD - DUBROVNIK-NEUM CROATIA BUS Uto, Pet
23:05 D 2 VUKOVAR-  SL. BROD - PULA  ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
23:25 D 3 OSIJEK - SL.BROD - SPLIT FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
23:30 D 3 HEILBRONN - SL.BROD - OSIJEK PLEŠA REISEN Pet
0:05 P 2 OSIJEK - SL.BROD - SPLIT APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
2:10 P 5 ZAGREB - SL.BROD - BEOGRAD FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
3:30 P 1 TUTTLINGEN - SL.BROD - ŽUPANJA HERC TOURS Uto, Sub 
3:35 P 4 BEOGRAD - MAČVANSKA MITROVICA-SL.BROD-ZAGREB FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
4:35 P 3 SPLIT - SL.BROD - OSIJEK FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
5:00 P 1 ŽUPANJA - SLAVONSKI BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
5:00 P 2 PULA - SL.BROD - VUKOVAR ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
5:00 P 3 DUBROVNIK - SL.BROD - VINKOVCI CROATIA BUS Pon, Pet 
5:15 P 2 SPLIT - SL.BROD - OSIJEK APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub
6:00 P 4 OSIJEK - SL.BROD - ZAGREB  PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub
6:44 P 6 SLAVONSKI BROD - ZBJEG APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
7:00 P 1 ŽUPANJA - SLAVONSKI BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Sri, Pet
7:00 P 4 ANTWERPEN - FRANKFURT - SL.BROD - ŽUPANJA FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
7:00 P 2 GORNJA VRBA - SLAVONSKI BROD - ZAGREB - ZADAR  FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
7:15 P 3 SLAVONSKI BROD - OSIJEK  PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
7:45 P 1 VUKOVAR - SL.BROD - KUTINA -ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub
8:05 P 5 VUKOVAR - SL.BROD - ST.GALLEN  ZELIĆ REISEN Čet, Ned 
8:10 P 4 OSIJEK - SL.BROD - ZAGREB PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
8:15 P 3 ZAGREB - SL.BROD - OSIJEK PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub
8:35 P 4 TESLIĆ - SLAVONSKI BROD - ZAGREB BOSNA EXPRESS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
8:50 P 4 ILOK-SLAVONSKI BROD-ZAGREB FRANCUZEVIĆ Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
9:35 P 10 SLAVONSKI BROD - VRPOLJE SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
9:45 P 10 OSIJEK - SL.BROD - HEILBRONN PLEŠA REISEN Ned
9:44 P 4 SLAVONSKI BROD - NOVA KAPELA APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
9:45 P 11 SLAVONSKI BROD - SLAVONSKI ŠAMAC SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet 
10:00 P 1 KNEŽEVO - SL.BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
10:00 P 3 ZAGREB - SL.BROD - OSIJEK ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
10:05 P 5 ZENICA - SLAVONSKI BROD - ZAGREB  JELINAK Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
10:10 P 12 SLAVONSKI BROD - GUNDINCI SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
10:15 P 6 SLAVONSKI BROD - GUNDINCI APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
10:15 P 10 SLAVONSKI BROD - SLAVONSKI KOBAŠ SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
10:30 P 5 VINKOVCI - SLAVONSKI BROD - TUTTLINGEN HERC TOURS Čet, Ned 
10:35 P 5 ST.GALLEN - SL.BROD - VUKOVAR ZELIĆ REISEN Pon, Sri, Sub
10:40 P 3 ZAGREB - SL.BROD - ŽUPANJA -BEOGRAD ČAZMATRANS Sri, Pet, Ned 
10:45 P 6 SLAVONSKI BROD - ZBJEG APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
11:00 P 1 SLAVONSKI BROD - FRANKFURT JELINAK Uto, Čet, Pet, Ned
11:15 P 8 SLAVONSKI BROD - KLOKOČEVIK SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
11:25 P 5 SLAVONSKI BROD - NOVA KAPELA APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
11:30 P 10 SLAVONSKI BROD - DONJA BEBRINA SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
11:30 P 12 SLAVONSKI BROD - GUNDINCI SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
11:30 P 3 ZAGREB - SL.BROD - NOVI SAD ČAZMATRANS Pon, Čet, Sub 
11:45 P 4 OSIJEK - SL.BROD - ZAGREB PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
11:45 P 4 VINKOVCI - SLAVONSKI BROD - SCHWENINGEN DAROJKOVIĆ Čet, Ned 
11:45 P 4 SL.BROD - SALZBURG - MUNCHEN - REUTLINGEN DAROJKOVIĆ Čet, Ned 
11:50 P 6 SLAVONSKI BROD - GUNDINCI APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:00 P 14 SLAVONSKI BROD - BABINA GREDA SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
12:10 P 10 SLAVONSKI BROD - SLAVONSKI KOBAŠ SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet 
12:15 P 4 ZAGREB - SL.BROD - OSIJEK PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub
12:55 P 4 ŽUPANJA - SL.BROD - FRANKFURT - ANTWERPEN  FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
13:15 P 14 SLAVONSKI BROD - KUPINA SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
13:15 P 10 SLAVONSKI BROD - VRPOLJE SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
13:15 P 6 SLAVONSKI BROD - ZBJEG APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
13:15 P 10 SLAVONSKI BROD - SLAVONSKI KOBAŠ SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
13:15 P 12 SLAVONSKI BROD - GUNDINCI SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
13:15 P 3 SLAVONSKI BROD  - OSIJEK PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
13:15 P 7 SLAVONSKI BROD - NOVA KAPELA APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
13:20 P 11 SLAVONSKI BROD - KLOKOČEVIK SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
13:20 P 4 SLAVONSKI BROD - BRČINO APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
13:20 P 14 SLAVONSKI BROD - DONJA BEBRINA SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
13:20 P 9 SLAVONSKI BROD - GORNJI SLATINIK APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
13:25 P 8 SLAVONSKI BROD - GUNDINCI APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
13:25 P 13 SLAVONSKI BROD - BABINA GREDA SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
13:30 P 14 SLAVONSKI BROD - SLAVONSKI ŠAMAC SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
13:35 P 4 ZAGREB - SL.BROD - ŽUPANJA  ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Ned
13:55 P 1 OSIJEK - SL.BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
14:05 P 3 FRANKFURT - SL.BROD - VUKOVAR FLIXBUS Pon, Čet, Pet, Sub, Ned
14:15 P 6 SLAVONSKI BROD - POŽEGA APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
14:15 P 5 VUKOVAR - SL.BROD - ST.GALLEN  ZELIĆ REISEN Sub
14:15 P 5 ZAGREB - SL.BROD - BEOGRAD FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
14:15 P 4 ZAGREB - SL.BROD - ZENICA JELINAK Pon, Pet 
14:15 P 3 SLAVONSKI BROD - OSIJEK  PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
14:45 P 3 ZAGREB - SL.BROD - OSIJEK ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
14:55 P 3 VUKOVAR - SL.BROD - FRANKFURT FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
15:00 P 1 VUKOVAR - SL.BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
15:00 P 6 SLAVONSKI BROD - GORNJI SLATINIK APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
15:05 P 3 SLAVONSKI BROD - WIEN C BUS FLIXBUS  Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
15:10 P 2 OSIJEK - SL. BROD - PULA APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
15:10 P 7 SLAVONSKI BROD - BRČINO APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
15:15 P 13 SLAVONSKI BROD - DONJA BEBRINA SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub
15:15 P 8 SLAVONSKI BROD - BABINA GREDA SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub
15:15 P 12 SLAVONSKI BROD - GUNDINCI SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, čet, Pet
15:15 P 13 SLAVONSKI BROD - KUPINA SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, čet, Pet
15:15 P 10 SLAVONSKI BROD - VRPOLJE SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, čet, Pet
15:20 P 9 SLAVONSKI BROD - GUNDINCI APP Pon, Uto, Sri, čet, Pet
15:23 P 5 SLAVONSKI BROD - ZBJEG APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
15:25 P 7 SLAVONSKI BROD - NOVA KAPELA APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
15:45 P 3 OSIJEK - SL.BROD - ZAGREB PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Ned
16:00 P 4 ZAGREB - SL. BROD - TESLIĆ BOSNA EXPRESS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
16:15 P 5 ZAGREB-SL.BROD -ILOK FRANCUZEVIĆ Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
17:15 P 5 ZAGREB - SL.BROD - VUKOVAR ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub
17:55 P 1 OSIJEK - SL.BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Ned
18:15 P 4 ZAGREB - SL.BROD - KNEŽEVO ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
18:35 P 3 ZAGREB - SL.BROD - ZENICA  JELINAK Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
19:00 P 9 NOVIGRAD - SL.BROD - STRUGA RIVA USLUGE Uto, Čet, Sub
19:10 P 4 ZAGREB - SL.BROD - SARAJEVO - KONJIC CROATIA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
19:15 P 11 SLAVONSKI BROD - KLOKOČEVIK SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
19:15 P 5 ZAGREB - SL.BROD - BEOGRAD FLIXBUS Čet, Pet, Sub, Ned
19:15 P 14 SLAVONSKI BROD - DONJA BEBRINA SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
19:15 P 10 SLAVONSKI BROD - SLAVONSKI KOBAŠ SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
19:15 P 10 SLAVONSKI BROD - VRPOLJE SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
19:20 P 12 SLAVONSKI BROD - GUNDINCI SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
19:20 P 4 SLAVONSKI BROD - BRČINO APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
19:20 P 4 SLAVONSKI BROD - NOVA KAPELA APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
19:20 P 6 SLAVONSKI BROD - POŽEGA APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
19:20 P 9 SLAVONSKI BROD - GORNJI SLATINIK APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
19:25 P 8 SLAVONSKI BROD - GUNDINCI APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
19:25 P 10 SLAVONSKI BROD - KUPINA SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
19:30 P 1 VUKOVAR - SL.BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Ned
19:30 P 1 OSIJEK - SL.BROD - ZAGREB ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
19:30 P 3 ZAGREB - SL.BROD -OSIJEK PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Ned
19:30 P 14 SLAVONSKI BROD - SLAVONSKI ŠAMAC SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
19:30 P 4 SLAVONSKI BROD - BABINA GREDA ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
19:31 P 14 SLAVONSKI BROD - KUPINA SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
19:32 P 5 SLAVONSKI BROD - ZBJEG APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet
20:45 P 3 PULA - SL.BROD - OSIJEK APP Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
20:50 P 3 VINKOVCI - SLAVONSKI BROD - PULA POLET Pet
20:50 P 2 ZADAR - SLAVONSKI BROD - GORNJA VRBA  SLAVONIJA BUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
21:25 P 4 ZAGREB -SL. BROD - OSIJEK ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Ned
21:30 P 2 ZAGREB - SL. BROD - VUKOVAR ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned
22:00 P 4 VINKOVCI - SL.BROD - DUBROVNIK CROATIA BUS Uto, Pet 
22:10 P 3 VINKOVCI - SLAVONSKI BROD - MAKARSKA POLET Uto, Pet
22:30 P 3 OSIJEK - SL.BROD - ZAGREB - UMAG PANTURIST Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
22:30 P 4 SLAVONSKI BROD - PRIZREN  VECTOR Uto, Pet, Sub, Ned 
23:10 P 2 VUKOVAR-  SL. BROD - PULA  ČAZMATRANS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned 
23:30 P 3 OSIJEK - SL.BROD - SPLIT FLIXBUS Pon, Uto, Sri, Čet, Pet, Sub, Ned

 

Potkategorije